توصیه می‌كنیم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها سریعتر اجرا شود
يكشنبه 26 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

کد مطلب : 47

تاریخ : شنبه, 25 اردیبهشت 1389 - 19:35:01

نسخه قابل چاپ

یك عضو هیات رییسه مجلس با بیان این‌كه قرار نبودكه قانون هدفمندسازی یارانه‌ ها از ماه چهارم یا پنجم سال اجرا شود،‌اظهار داشت: ممكن است تمهید مقدمات اجرایی این قانون زمان بر باشد، ولی توصیه ما اجرای هرچه سریعتر این قانون است.

حسن غفوری‌فرد، در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا):

در مورد زمان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: بنا بود كه قانون از اول سال اجرا شود؛ چرا كه سال گذشته این قانون تصویب، و از طرف رییس‌مجلس به دولت ابلاغ شده است و می‌با یست از اول سال اجرا می شد، منتهی اگر دولت در اجرا مشكلاتی دارد، این امر مستلزم فراهم كردن مقدماتی است، توصیه می‌كنیم كه این قانون هرچه سریعتر اجرا شود.

وی یادآورشد: این قانون سال گذشته ابلاغ شده و طبق قانون بعد از 15 روز باید اجرا شود، بودجه سال 89 نیز بر این اساس نوشته شده كه قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در سال 89 اجرا شود. البته مجلس تاریخ مشخصی را برای شروع اجرا مشخص نكرده است تا دولت بتواند مقدمات كار را فراهم كند.

وی در خصوص واكنش مجلس در صورت شروع به اجرای قانون هدفمند كردن یارانه‌ها از نیمه دوم سال جاری، خاطرنشان كرد: مجلس تاریخ معینی را برای شروع اجرا اعلام نكرده، بنابراین از لحاظ قانونی تكلیفی برای دولت وجود ندارد، اما توصیه مجلس این است كه این كار هرچه سریعتر انجام شود.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است