شرط موفقیت در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی توجه به فرمایشات رهبر انقلاب است/ انتظار مردم برای برخورد با مفاسد اقتصادی
پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

سید علی سید رکنی دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه موفقیت‌های کشور مرهون راهنمایی و جهت‌دهی رهبری انقلاب است، اظهار داشت: رهبری همواره چالش ها و موانع پیش روی کشور را به مسئولین و کارگزاران گوشزد کرده اند و هرگاه به مشکلی برخورد کرده‌ایم ناشی از بی‌توجهی به این رهنمودها بوده است پس می‌بینیم که لزوم اجرای کامل سیاست اقتصاد مقاومتی از ضروریات و بدیهیات امروز است.

وی افزود: لازمه موفقیت در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی توجه به فرمایشات رهبری است و هرگاه به موفقیتی نیز در عرصه‌های گوناگون رسیده‌ایم بدون استثنا در همه موارد به دلیل پیش‌بینی‌های آگاهانه رهبری بوده است.

سید رکنی با اشاره به اینکه باید همه قوای کشور با یکدیگر هماهنگ عمل کنند، بیان کرد: اگر قوه‌ای بخواهد بصورت یکجانبه در جهت بهبود وضعیت اقتصادی گام بردارد توفیقی بدست نخواهد آمد. عملکرد واحد قوای کشور روحیه هم‌افزایی را ایجاد می‌کند و بنیه اقتصادی کشور را به جایی می‌رساند که آسیب‌ناپذیر باشد.

وی به نقش اساسی قوه مجریه اشاره کرد و ادامه داد: من بعید می‌دانم بدون خوب عمل کردن قوه مجریه به جایی بتوانیم برسیم. دولت باید جلوی رانت‌ها را بگیرد و با هرگونه فسادی برخورد کند، اگر دولت بتواند کنترل لازم را داشته باشد مردم نسبت به مسئولین خوشبین خواهند شد و این ارتباط خوب بین دولت و مردم به تقویت اعتماد عمومی منتهی خواهد شد، از طرفی جامعه انتظار دارد کارگزاران به دغدغه‌های آنان رسیدگی کند تا بتوانند با آرامش به فعالیت بپردازند.

دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در پایان به نقش مردم در تحقق حماسه اقتصادی اشاره نمود و خاطرنشان کرد: مردم اگر دلسوزی و اهتمام دولت در برخورد با اخلالگران اقتصادی را ببینند بصورت خودجوش به صحنه خواهند آمد اما در غیر اینصورت نباید انتظار داشته باشیم مردم بی‌توجهی دولت را ببینند و بازهم پای کار باشند.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است