راه درست ، اصولگرایی صلاح طلبانه است/ نیازی به افراد سرشناس در این جبهه نداریم
پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

کد مطلب : 255

تاریخ : 1392/12/14 - 07:16

نسخه قابل چاپ

دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح طلب در گفت و گو با پانا:

راه درست ، اصولگرایی صلاح طلبانه است/ نیازی به افراد سرشناس در این جبهه نداریم

سید علی سیدی رکنی دبیرکل جبهه ی اصولگرایان اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی پانا پیرامون برنامه های آتی این حزب برای حضور موثر در عرصه ی سیاست گفت: دفاتر ما جهت اعلام یک لیست قوی برای انتخابات مجلس فعال هستند و همانطور که ما در دو انتخابات گذشته با هیچ یک از گروه ها ائتلاف نکردیم و لیستی مستقل ارائه دادیم، این روند را ادامه خواهیم داد.

وی افزود: بدون شک مردم به صورت خود جوش حامی این جبهه ولایی و ارزشی که به این شکل مستقل عمل می کند، هستند. این جبهه باید در همه ی عرصه ها حضور جدی و فعال داشته باشد و داشتن برنامه جدی و عملیاتی یکی از ارکان آن است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این جبهه از حضور گروه ها و اسامی مطرح سیاسی استفاده می کند یا خیر گفت: با توجه به این که 10سال از فعالیت این جبهه می گذرد، اکنون استفاده از وزرا و نمایندگان و یا سایر اسامی شناخته شده در درون جبهه تاثیری در جریان آن نخواهد داشت چرا که این جریان ملی شده و روند فرهنگ سازی و نهادینه شدن را طی کرده؛ پس در اینجا مردم هستند که این جریان را هدایت، حمایت و پاسداری می کنند.

وی در ادامه افزود: این جریان به دلیل اینکه بر اساس گفتمان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه: "راه درست اصولگرایی، اصلاح طلبانه است" شکل گرفته است و امروزه در بیش از 600 شهر دفاتر فعال دارد و به یکی از جریانات فعال و به روز و شناخته شده تبدیل شده است.
 

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است