بعضی از وزراء هیچ تناسبی با رئیس جمهور ندارند
يكشنبه 26 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

کد مطلب : 211

تاریخ : 1392/3/9 - 20:53

نسخه قابل چاپ

قائم مقام دبیرکل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب:

بعضی از وزراء هیچ تناسبی با رئیس جمهور ندارند

رئیس کمیسیون صنایع مجلس هشتم با اشاره به اینکه تیم اقتصادی دولت، منسجم نیست، گفت: بعضی از وزراء هیچ تناسبی با رئیس جمهور ندارند.

عزت‌الله اکبری امروز در گفت‌وگو با سوادکوه نیوز با بیان اینکه دولت دارای کارنامه برجسته و خوبی است، اظهار داشت: گرانی، مشکلات اقتصادی و آسیب‌هایی که به مردم وارد می‌شود، دلسوزان نظام را رنج می‌دهد.

رئیس سابق صنایع استان تهران با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت را منسجم نمی‌بینم، یادآور شد: با ادغام وزارتخانه‌های صنایع سنگین و صنایع سبک و معادن و فلزات و سپس بازرگانی در وزرات جدید صنعت، معدن و تجارت و سپردن این وزارتخانه بزرگ با ادغام چهار وزارتخانه به غضنفری اصلا صلاح نبود چرا که ایشان توان این کار را نداشت.

اکبری با اشاره به اینکه جامعه ما اگر می‌خواهد اقتصاد رقابتی داشته باشد باید تولید آن تقویت شود و محور این تولید در حال حاضر صنایع و معادن است، یادآور شد: وزیر صنایع و معادن، توان اداره این وزارتخانه را ندارد و این امر ظلم به جامعه و احمدی‌نژاد است.

عزت الله اکبری/سوادکوه نیوز

عزت الله اکبری

نماینده سوادکوه و قائمشهر در مجلس هشتم افزود: احمدی‌نژاد فرد فعال و پرتوانی است و بعضی از وزرا هیچ تناسبی با وی ندارند.

اکبری به صفر رساندن حاشیه‌های دولت اصلاحات را از فعالیت‌های برجسته دولت نهم ذکر کرد و افزود: تندروی‌های عده‌ای از افراد تندرو در دولت اصلاحات وجود داشت که عده‌ای از آنان یا فرار کردند و یا به زندان افتادند.

وی افزود: بعضی از وزرا و مسئولان اجرایی رده بالا در قامت دولت احمدی‌نژاد نبوده‌اند و نیستند.

مازندران پیشتاز در حماسه سیاسی-۵۰

شعارهای بدون برنامه در انتخاب اصلح خلل وارد می‌کند

قائم مقام جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب با تاکید بر لزوم ارائه محورهای فعالیت کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: شعارهای بدون برنامه در انتخاب اصلح مردم خلل وارد می‌کند.

عزت‌الله اکبری امروز در گفت‌وگو با سوادکوه نیوز، با اشاره به اینکه حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری دو شکل دارد که مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است، گفت: جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب از جملات مقام معظم رهبری در سخنرانی سال ۸۴ استان کرمان، اخذ شده است که مقام معظم رهبری در آن سال، راه درست را اصولگرایی اصلاح‌طلبانه ذکر کرده بودند و جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب نیز با همین رویکرد شکل گرفته است.

قائم مقام جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب با بیان این مطلب که قرائت ما از اصولگرایی و اصلاح‌طلبی همان قرائت رهبری معظم انقلاب است نه چیز دیگر، افزود: این جبهه قصد عملیاتی کردن دیدگاه‌های مقام معظم رهبری را دارد و سرفصل و استراتژی فعالیت این جبهه دفاع از منویات مقام معظم رهبری است.

اکبری با اشاره به اخبار برخی از رسانه‌ها با موضوع حمایت جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب از فرد خاص در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنوز ثبت‌نام و تایید صلاحیتی انجام نشده است تا این جبهه اقدام به معرفی کاندیدای مورد حمایت کند.

وی به مسیر اعلام حمایت شورای مرکزی جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب از کاندیدای ریاست جمهور پرداخت و خاطرنشان کرد: ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری و تعیین صلاحیت آنان توسط شورای نگهبان و دعوت این جبهه از کاندیداهای و مطابقت آنان با شاخص‌های مورد نظر، مسیر اعلام حمایت ما از کاندیداهای ریاست جمهوری است.

رئیس ستاد انتخابات جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب از آماده‌شدن نامه‌های دعوت از کاندیداها و تعیین شاخص‌های اولیه کاندیداهای شورای اسلامی تهران خبر داد و یادآور شد: قوی‌بودن اعتقادی، اعتقاد به ولایت، اقبال عمومی و کارآمدی کاندیداها از شاخص‌های مورد نظر ما در اعلام حمایت از کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرها است.

اکبری، بیان شعارهای بدون برنامه توسط کاندیداها را آسیب به کشور دانست و یادآوری کرد: شعارهای بدون برنامه در انتخاب اصلح مردم خلل وارد می‌کند و کاندیداها چون برنامه ندارند به یکدیگر هجوم می‌آورند و مردم از این رفتارها خوششان نمی‌آید و ناراحت می‌شوند و در شأن مردم نیست.

وی با اشاره به تلاش‌ها و مجاهدت‌های مردم برای برقراری حکومت و منطق و اخلاق اسلامی، افزود: دولت‌ها که در صحنه عمل و اجرا هستند و کار می‌کنند دارای نقاط ضعف و قوت هستند و نباید نقاط ضعف را بر سرش بزنیم و باید خدمات برجسته را منصفانه اعلام کنیم.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است