برای مشارکت حداکثری تلاش می کنیم
يكشنبه 26 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

کد مطلب : 198

تاریخ : 1392/3/5 - 00:27

نسخه قابل چاپ

اکبری قائم مقام دبیرکل :

برای مشارکت حداکثری تلاش می کنیم

قائم مقام دبیرکل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب گفت: همانظور که مقام معظم رهبری دستور داده اند؛ برای ایجاد حماسه سیاسی تمامی تلاش مان را برای مشارکت حداکثری مردمی انجام خواهیم داد.

عزت الله اکبری با تاکید بر سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دبیرکل اظهار داشت: جبهه اصول گرایان اصلاح طلب تمامی تلاش خود را به جهت ایجاد یک حماسه سیاسی در زمان انتخابات انجام می دهد و برای کسب بیشترین حضور مردمی تلاش می کند.

وی با مد نظر قرار دادن شرایط سیاسی داخلی و خارجی کشورمان یاد آور شد: ایران از نظر سیاست خارجه و داخلی در شرایط بسیار حساسی به سر می برد. سطح بین الملل چشم به میزان مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ایران دارد؛ لذا نباید هیچ بهانه، انگیزه و... را به دشمنان برای سوء استفاده و سیاه نمایی داد.

رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس هشتم شرایط اقتصادی کشور را مطلوب ارزیابی نکرد و افزود: دولت نهم نتوانست اقتصاد کشور را ساماندهی کند و شرایطی سخت را برای مردم به وجود آورد؛ به همین منظور تسهیل شرایط اقتصادی به مثابه دلجویی از مردم صبور و متین کشور به شمار می رود.

اکبری با اشاره به موج اسلام هراسی  توسط برخی کشورهای غربی تصریح کرد: با اتفاقاتی که در دنیا بر علیه اسلام و مسلمانان انجام می گیرد؛ باید بسیار هوشمندانه رفتار کرد و جایگاهی مقتدرانه و انسان دوستانه را به مردم جان نشان داد تا از اسلام هراسی که از اهداف برنامه ریطی شده دوول مستکبر است جلوگیری شود.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است