حماسه اقتصادی با محور تولید به دست می‌آید
يكشنبه 26 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

کد مطلب : 196

تاریخ : 1392/2/30 - 19:47

نسخه قابل چاپ

عضو کمیسیون صنایع مجلس هشتم:

حماسه اقتصادی با محور تولید به دست می‌آید

وی با تاکید بر اینکه برای دستیابی به حماسه اقتصادی، محور را باید تولید در نظر بگیریم، گفت: با محور قراردادن تولید شاهد آن هستیم که خدمات وابسته تولید وارد جامعه می‌شود و بیکاری را به حداقل می‌رساند و وابستگی را کاهش می‌دهد و تولید ناخالص ملی را افزایش می‌دهد.

نماینده مردم سوادکوه در مجلس هشتم با بیان اینکه منابع لازم انسانی برای دستیابی به اهداف حماسه اقتصادی را داریم، گفت: سرمایه انسانی و دانش و سرمایه دستیابی به شاخه‌های فناوری هسته‌ای، نانو و صنایع پیشرفته فضایی را داشته و در رشته‌های دیگر باید منابع مختلف مدیریت شوند.

اکبری با اشاره به وضعیت توسعه مازندران، گفت: مازندران در بین وضعیت قطب بودن کشاورزی و یا صنعتی و یا توریستی و جنبه‌های دیگر سردرگم مانده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس هشتم با اشاره به شعارهای مختلف مسئولان در استان، خواستار بیان شرایط آغاز و آهنگ سرعت توسعه شد و یادآوری کرد: آهنگ سرعت توسعه استان باید مشخص شود و معتقدم استاندار در این زمینه ضعیف عمل کرده است و مدیران استان باید محور به محور مدیریت شوند و استاندار، قلب استان است و وقتی استاندار ضعیف عمل کند مسئولان دیگر استانی هم با مشکل روبرو می‌شوند.

وی افزود: عمل کردن آن نیست که استاندار بگوید که برای مخالفت نامه نوشتم و تنها با نامه نوشتن کارها به پیش نمی‌رود و باید عمل کرد.

اکبری با تاکید بر اینکه استاندار مازندران از دوستان قدیمی وی در دوران فرمانداری است، یادآور شد: انتقاد من از فرد نیست بلکه از نهاد استانداری است و بحث من برای آن است که استاندار حق استان را از دولت بگیرد و به استان بیاورد.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است