قائم مقام جبهه اصول گرایان اصلاح طلب: اولویت جبهه، تلاش برای حضور حداکثری مردم است
يكشنبه 28 بهمن 1397
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

عزت الله اکبری با تاکید بر فعالیت های جبهه اصول گرایان اصلاح طلب به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دبیرکل گفت: این جبهه اولویت فعالیت های خود را بر مبنای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری قرار داده است.

وی با مد نظر قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری ادامه داد: شرایط فعلی کشور طوری است که باید بر حضور مردم در انتخابات تاکید شود و این مشارکت به صلاح کشور بوده و از اولویت های سیاستی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب به شمار می رود.

قائم مقام جبهه اصول گرایان اصلاح طلب افزود: طی گفت و گوهایی که با اعضای جبهه داشته ایم تلاش بر این بود تا بتوان معیارهایمان را برای حمایت از فردی خاص به فرمایشات و خواسته های رهبری نزدیک کنیم.

وی با اشاره به شرایط اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... کشور اذعان داشت: کشور ما در شرایط خاصی به سر می برد. شرایط فعلی کشور به شکلی است که از حیث اقتصاد و سیاست خارجه نیازمند شخصی خاص است که بتواند نیازهای مردم و جامعه را در عرصه تولید، صنعت، اشتغالزایی، تجارت، سیاست خارجه رفع و برآورده سازد.

اکبری تصریح کرد: دولت های نهم و دهم نیز مانند دیگر دولت ها دارای نقاط قوت و ضعف بود به عنوان مثال در دولت نهم حاشیه های دولت اصلاحات کنار گذاشته شد ولی در دولت دهم شاهد حاشیه های بسیاری بودیم که به متن آمد.

وی شرایط اقتصادی کشور را بحرانی دانست و گفت: از عمده ترین مسائلی که دولت دهم با آن دست به گریبان بود اقتصاد است؛ زیرا دولت دهم نتوانست در این ضمینه مدیریت لازم را داشته باشد و بدترین اقدامات و تصمیمات اقتصادی را از سوی دولت دهم شاهد شدیم، به طوری که جفا بر صنعت، تولید، کشاورزی روا شد  و محور توسعه کشور آسیبی جدی دید.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است