لیست جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب برای انتخابات شوراها در حال کامل شدن است
پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

علیرضا متانی سخنگوی جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها در سال آتی گفت: لیست این جبهه برای انتخابات شورا در اکثر شهرهای کشور در حال کامل شدن است.

وی همچنین در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و اعلام حمایت این جبهه از یک کاندید اظهار داشت: جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب باتوجه به معیارهای مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری کاندید خود را معرفی خواهد کرد.

متانی افزود: این جبهه کاندید مدنظر خود را باتوجه به تبعیت وی از مقام معظم رهبری و همچنین مصداق‌های مطرح شده از سوی ایشان انتخاب خواهد کرد.

سخنگوی جبهه اصولگرایان اصلا‌ح‌طلب در ادامه سخنان خود با اشاره به برخی سخنان مطرح شده در روزهای اخیر درباره سپاه، از بیان این سخنان از سوی افراد ابراز ناراحتی و گلایه کرد.

وی همچنین خطاب به این گونه افراد گفت: آقایان یا سوادشان مشکل پیدا کرده و یا اساسنامه سپاه را به درستی نخوانده‌اند؛ سپاه یک نهاد انقلابی است و نبایستی در مورد آن اینگونه سخن گفت.

سخنگوی جبهه اصولگرایان اصلاح طلب همچنین رویکرد این حزب را حرکت در مسیر ولایت فقیه دانست و بر لزوم حمایت از کاندیدای ولایی تاکید کرد.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است