اعلام كانديداي جبهه اصولگرايان اصلاح‌طلب در دي‌ماه/عملکرد خاتمي كدي براي كانديداتوري در انتخابات ندارد
پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

دبیر كل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب گفت: در دی‌ماه كاندیدای اختصاصی خود را معرفی می‌كنیم و این كاندیدا تاكنون مطرح نشده اما در واقع از مدیران زحمت‌كش نظام است كه همه مردم به وی ارادت دارند.
علی سیدی‌ركنی در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، درباره احتمال كاندیداتوری خاتمی در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری گفت: هیچ كدام از عملکرد‌های خاتمی، پیام و یا كدی برای شركت در انتخابات به عنوان كاندیدا ندارد.

وی با بیان اینكه خاتمی قطعا در انتخابات شركت می‌كند اما نه به عنوان یك كاندیدا، افزود: وی به عنوان حمایت كننده سیاسی در جریان اصلاحات فعال خواهد بود.

سیدی‌ركنی تاكید كرد: خاتمی همیشه تلاش می‌کند به عنوان یك ذخیره اصلاح‌طلبی در جریان اصلاحات حضور داشته باشد.

*كاندیداتوری خاتمی به ضرر اصلاحات است

دبیركل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب اظهار داشت: حضور خاتمی به عنوان كاندیدای انتخاباتی اصلاحات، وضعیت آنان را مضمحل می‌كند و به ضرر جریان در حال بازسازی اصلاحات است.

سیدی‌ركنی در ادامه اصلاح‌طلبان را به دو دسته اصلاح‌طلبان فسادطلب و اصلاح طلبان ارزشی(واقعی) تقسیم و تصریح كرد: اصلاح طلبان فساد طلب باید از سران فتنه و اعمال گذشته خود اعلام برائت كنند.

*اصلاح‌طلبان فسادطلب به درگاه خداوند توبه كنند

وی افزود: اصلاح‌طلبان فساد طلب باید به درگاه خداوند توبه و از ملت ایران عذرخواهی كنند، ملت ایران بزرگواراند و اگر به این نتیجه برسند كه اصلاح‌طلبان فسادطلب توبه كرده‌اند و به آغوش نظام بازگشته‌اند آرام آرام آنان را خواهند بخشید.

دبیركل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب اظهار داشت: اصلاح‌طلبان ارزشی در ایام فتنه 88  به سیاست‌های كلی نظام، ولایت فقیه و ارزش‌های انقلاب احترام گذاشتند.

وی تاكید كرد: اصلاح‌طلبان ارزشی و معتقد به نظام هیچ‌ مانعی برای ورود به انتخابات ندارد.

سیدی‌ركنی درباره برنامه‌های انتخاباتی جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب گفت: بنای ما بر این است كه سطح اطلاع‌رسانی را در رسانه‌ها محدود كنیم تا بیشتر توجهمان را به حوزه میدانی و اجرایی اختصاص بدهیم.

*ارائه لیست اختصاصی از میان اعضای خود برای انتخابات شوراها

وی با اشاره به فعال شدن تشكیلات جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در كل كشور برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تصریح كرد: برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا لیست اختصاصی از میان اعضای جبهه ارائه می‌كنیم و با هیچ گروهی هم ائتلاف نخواهیم كرد.

دبیركل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب ادامه داد: تاكنون با هیچ‌كدام از گزینه‌های مطرح رایزنی نكرده‌ایم و بنایی هم برای مذاكره با آنان نداریم.

*دی‌ماه كاندیدا ریاست‌جمهوری را معرفی می‌كنیم

سید‌ركنی با اشاره به اینكه سه گزینه در جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب مطرح است، ادامه داد: در دی‌ماه كاندیدای اختصاصی خود را معرفی می‌كنیم.

دیبر كل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب با اشاره به اینكه این كاندیدا چهره جدیدی است، اظهار داشت: این كاندیدا تاكنون مطرح نشده است اما در واقع از مدیران زحمت‌كش نظام است كه همه مردم به وی ارادت دارند.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است