مصاحبه اختصاصی عضو شورای مرکزی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب با سخن نیوز
شنبه 31 فروردين 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

سخن نیوز:عضو شورای مرکزی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب طی مصاحبه اختصاصی با سخن نیوز گفت:کاش ترکیب اصول گرایی ودیگر جریانات سیاسی قوی تر شکل می گرفت.

براین اساس هنوز مردم فقط جناح و چپ رو راست را در ذهن خود دارند.از طرفی در یکسال اخیر در بدنه اصولگرایی تقسیم بندی طیف های سیاسی جدیدتری صورت گرفت،ومردم اطلاعات بیشتر ویا فرصت زمانی مناسب جهت تحلیل این گروه بندی ها ندارند.ماحصل آن در افکار عمومی مشکلات حاشیه ای را در بر می دارد.

نادعلی نیازی همچنین افزوده:با توجه به این آیتم ها مردم درانتخاباتنماینده منتخب خود بعضا همانند دوره های پیشین به صورت قوم و قبیله ای ویاداشتن اطلاعات مختصر کاندیدای مورد نظر را انتخاب نمی کنند،بلکه تکلیفی عمل می کنند.که ضرورت دارد بزرگان اهل درد و نظر ودلسوزنظامجهت همدلی و انسجام بخشی این مردم از خود همت بیشتری به خرج دهند.

نیازی در خصوص حضور مردم در صحنه انتخابات گفت:در طی چندین دوره انتخابات پیشین هر چه با مردم ازروی صداقت صحبت کردیم مردم حضورفعال تری در صحنه انتخابات داشتند.صدا وسیما و رسانه ها بابرنامه های متنوع مردم را در این امر می توانند بسیج کنند. ایجاد فضای آرامش برای مردم سرمایه است مردم به دین مبین قرآن واسلام سخت اعتقاد قلبی دارند،مسلما برای تعیین سرنوشت کشور و خودشان احساس مسئولیت بیشتر می کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه اصول گرایان و اصلاح طلب گفت:جهت جذب حداکثری نیاز به رقابت سالم و تبلیغات و خدمات رسانی سالم داریم.همه به نوعی در این امر همت کنیم تا انتخابات به شکل سالم برگزار گردد.سیاستمداران،بزرگان دلسوز،افراد ذی نفوذ محل،رسانه های گروهی مکتوب و مجازی با اطلاع رسانی سالم بایستی با انعکاس جایگاه این انتخابات جمعیت را به سمت نقطه مطلوب هدایت کنند.

نیازی در خصوص رویکرد جبهه اصول گرایان اصلاح طلب در بین افکار عمومی گفت:متاسفانه هنوز در ایران حوزه حزب،جبهه،گروه بندی طیف های سیاسی بصورت شفاف برای مردم فرهنگ سازی نشده است.و امروز می بینیم گروه های شاخص در تفکیک شدن اجزای خود دست و پنجه نرم می کنند.با این وجود جبهه اصول گرایان اصلاح طلب طی هفت سال اخیر با یک خط ومشی خاص و هدفمند در راستای ولایت پذیری مطلق در تلاش است به نوعی ابزار وجود کند گرچه دبیرکل این جبهه در معرفی جابگاه این جبهه با مسافرت های پی در پی استانی و تشکیل جلسات متنوع در تهران و شهرستانها وایجاد دفاتر مرکزی و شهرستان ها گام های اساسی برداشت.بدون تعارف نسبت به دیگر احزاب فعال سیاسی جلوتر نیستیم ،عقب هم نیستیم و همه به نوعی در تلاش هستیم لیست ها بجای طایفه ها در انتخابات نمایندگان اصلح عمل نمایند.

دیدگاه شما درباره این مطلب :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است