راه درست ، اصولگرایی صلاح طلبانه است/ نیازی به افراد سرشناس در این جبهه نداریم
1392/12/14 - 07:16


سید علی سیدی رکنی دبیرکل جبهه ی اصولگرایان اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی پانا پیرامون برنامه های آتی این حزب برای حضور موثر در عرصه ی سیاست گفت: دفاتر ما جهت اعلام یک لیست قوی برای انتخابات مجلس فعال هستند و همانطور که ما در دو انتخابات گذشته با هیچ یک از گروه ها ائتلاف نکردیم و لیستی مستقل ارائه دادیم، این روند را ادامه خواهیم داد.

وی افزود: بدون شک مردم به صورت خود جوش حامی این جبهه ولایی و ارزشی که به این شکل مستقل عمل می کند، هستند. این جبهه باید در همه ی عرصه ها حضور جدی و فعال داشته باشد و داشتن برنامه جدی و عملیاتی یکی از ارکان آن است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این جبهه از حضور گروه ها و اسامی مطرح سیاسی استفاده می کند یا خیر گفت: با توجه به این که 10سال از فعالیت این جبهه می گذرد، اکنون استفاده از وزرا و نمایندگان و یا سایر اسامی شناخته شده در درون جبهه تاثیری در جریان آن نخواهد داشت چرا که این جریان ملی شده و روند فرهنگ سازی و نهادینه شدن را طی کرده؛ پس در اینجا مردم هستند که این جریان را هدایت، حمایت و پاسداری می کنند.

وی در ادامه افزود: این جریان به دلیل اینکه بر اساس گفتمان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه: "راه درست اصولگرایی، اصلاح طلبانه است" شکل گرفته است و امروزه در بیش از 600 شهر دفاتر فعال دارد و به یکی از جریانات فعال و به روز و شناخته شده تبدیل شده است.
 کد مطلب : 255
پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب
http://wwww.jebheh.com