1391/9/13 - 00:16


بسمه تعالی

1)    این جبهه (ائتلاف) در انتخابات سال 1384 از حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی (زید عزه) حمایت کرد پس از انتخابات حسب تکلیف انقلابی و فرمان مقام معظم رهبری از دولت نهم تا پایان آن حمایت کرد گرچه در مواقع ضرورت نصایح و پیشنهادات و بعضاً انتقادات منصفانه و مشفقانه را ارائه می داد.
2)    پس از قریب 20 ماه فعالیت در سراسر کشور در انتخابات شوراهای شهر و روستای کشور سال 1385 بنا به دلایلی که بارها در رسانه ها اعلام گردید در انتخابت شورای شهر تهران با رویکرد تلاش در تثبیت مدیریت شهری تهران از کاندیداهای حامی جناب آقای دکتر قالیباف (زید عزه) حمایت کرده که مشهور به لیست حامیان قالیباف گردید. البته در انتخابات شوراهای شهر کشور غیر از تهران مستقل عمل کرد.
3)    در انتخابات مجلس خبرگان رهبری دوره چهارم لیست مستقلی ارائه نداده بلکه از لیست جامعتین حمایت نموده است.
4)    در انتخابات مجلس هشتم در تهران و کل کشور لیست مستقل ارائه کرد که توفیق آن را شما ملت بزرگوار مستحضرید.
5)    در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 باتوجه به فضای سیاسی بسیار حساس و دلایل انقلابی دیگر در سراسر کشور از جناب آقای دکتر احمدی نژاد (زید عزه) حمایت کرد.
6)    در انتخابات مجلس نهم باتوجه به اینکه لیست اختصاصی سراسر کشور خصوصاً تهران از مدت ها قبل آماده بود بنا به دلایل انقلابی مطروحه از سوی دبیرکل محترم جبهه جناب آقای سیدعلی سیدی رکنی در جلسه فوق العاده شورای مرکزی چند روز قبل از آغاز فعالیت و تبلیغات قانونی انتخابات نهم مجلس محترم شورای اسلامی از لیست جبهه متحد اصول گرایان حمایت گردید.
نهایتاً این جبهه در انتخابات شوراهای شهر و روستا سال آینده (سال 92 ) هم در تهران و هم در کل کشور لیست اختصاصی ارائه خواهد نمود ضمن اینکه معرفی کاندیداهای اختصاصی این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 درحال بررسی و به لطف خداوند درصورت معرفی کاندیدای اختصاصی و یا حمایت از کاندیدای خاص در دهه فجر به استحضار شما ملت بزرگوار خواهد رسید.

                                                      و من ا... التوفیق
                                             روابط عمومی و امور بین المللکد اطلاعیه : 95
پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب
http://wwww.jebheh.com