پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

بسمه تعالی
 
علت تشکیل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب ایران اسلامی
 
 
جبهه اصول گرایان اصلاح طلب ایران اسلامی توسط جمعی از احزاب و تشکلها و فعالان  سیاسی ، آموزشی و فرهنگی و عرصه های مختلف کشور و وفاداران انقلاب اسلامی ایران و پیروان واقعی خط امام (ره) و رهبری،در جهت تبعیت و نهادینه نمودن فرمان مقام معظم رهبری که در کرمان فرموده اند : راه درست ،اصول گرایی اصلاح طلبانه است،تشکیل شده است و فعالیت خویش را ازنوزدهم اردیبهشت ماه سال 1384به صورت جدی و فعال آغاز و شروع نموده است .
 
از طرفی با توجه به این که ضرورت تاسیس و راه اندازی یک مجموعه ای که نیروهای ارزشی و اصول گرای خارج از قدرت را شناسایی و سازماندهی نماید به طور جدی احساس شد و با این نگاه فعالیت خود را با توکل برخداوند وهمت نیروهای نخبه شجاع و تشنگان واقعی به خدمت آغاز نموده است.
 
البته اکنون نیز با همه محبت و ابراز علاقه مردم شریف ایران و در نهایت پایگاه بسیار مناسب اجتماعی که برای این جبهه حاصل است همچنان مفتخرانه از حضور و عضویت نیروهای عزیز ارزشی در این جبهه استقبال می شود که این همان چیزی است که باید به دنبال یک هدف مقدس مشترک باشیم.
 
قطعا" قبول خواهید فرمود که بسیاری از ارزنده ترین نیروهابه دلیل سازمان نداشتن در مسیر قرار گرفتن به انزوا و بلا تکلیفی بوده اند که نیاز به هدایت و سازمان دادن آنان قطعا" ضرورتی بود که قابل بی توجهی نبود.
 
بدین وسیله ازآحاد ملت عزیز و فعالان و گروههای اصول گرا و ارزشی جامعه بارها دعوت شده است تا باپیوستن به این جبهه در هدایت و مشارکت، این جبهه را یاری فرمایند.
 
بدین لحاظ با توضیحات فوق الاشاره تشکیل چنین جبهه ای برایمان ضرورتی انکار ناپذیر جلوه کرده است .
 
والعاقبه للمتقین

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است