پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • اصول گرایی مصلحانه و اصلاحات اصول گرایانه در هم تنیده هستند - مقام معظم رهبری (1385)
  • این سایت تنها پایگاه اطلاع رسانی جبهه اصول گرایان اصلاح طلب می باشد.
  • عاشقان ولایت خادمان ملت
  • با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم.

 

بسمه تعالی
 
(( خلاصه ای از مرامنامه جبهه اصول گرایان اصلاح طلب ایران اسلامی ))
 
 
خداوند متعال جهان هستی را برای هدفی متعالی خلق کرده و آنان را با ویژگی های خاصی برای رسیدن به مقام عبودیت ، همان وظیفه الهی آفریده تا این انسان منزلت خویش را با اراده و نیت و عمل خالص بدست آورد.
 
رسول خویش را برای هدایت بشریت و تقویت دین مبین اسلام به رسالت مبعوث نموده و قرآن و عترت را برای شناخت راهها و نجات از گمراهی ها قرار داده است .
 
معتقدیم توجه به مردم و خدمتگزاری در راه اسلام و مسلمین مهمترین هدف پیامبران و ائمه اطهار (ع) بوده ، همانطوریکه امیرالمومنین (ع) در نامه خود به مالک اشتر توجه به امور مردم و خدمت به محرومین را مورد تاکید قرار داده اند .
 
بنا بر این اصل ، هدف و مرام ، توجه به مردم و تبیین و تعریف جامع خدمت در نهاد جامعه و تبعیت و نهادینه نمودن فرامین ولی امر مسلمین جهان (مقام عظمای ولایت) است .
 
 
 
جبهه اصول گرایان اصلاح طلب ایران اسلامی خود جوش و ائتلافی بوده بر پایه جمهوریت و اسلامیت و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه که اعتقاد بر اسلام ناب محمدی (ص) و اصل ولایت مطلقه فقیه و توجه و التزام عملی به قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی ایران دارد .
 
این جبهه خود را به عنوان نمادی از خط خدمت و سنگر خدمتگزاری خادمان این نظام دانسته و می کوشد در چهارچوب قوانین موضوعه و با توجه به توان تشکیلاتی خود ، جهت حمایت از دولت کریمه و نیز با دعای خیر مردم از هیچ کوششی برای رفع تنگناهای موجود در عرصه های سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی و اقتصادی ملت شریف ایران و جوانان عزیز و نیز نسبت به حفاظت از آرمانهای مقدس انقلاب وخون شهدا و فرامین مقام عظمای ولایت دریغ نورزیده و همچنان که امام راحلمان (ره) فرموده اند :
 
( ما خادمان این ملت هستیم ) امید است که مصداق بارز خدمتگزاری برای توسعه پایدار و حافظ آرمانهای مقدس انقلاب و پاسدار حرمت خون شهدا و مطیع بی قید و شرط ولایت مطلقه فقیه و ارزشگرا واصول گرای واقعی و عملی باشیم .
 
 
اعتقاد و التزام بی قید و شرط عملی به ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی و ایجاد راهکارهای مناسب برای حضور ملی همه نخبگان گمنام و خارج از قدرت خصوصا" نسل جوان در عرصه یادگیری خدمتگزاری و تلاش برای سرزمین آباد و آزاد و تحقق رفاه مردم قدرشناس ایران اسلامی که جز خدمت به آنان هیچ پاداشی لایق حضور و فداکاریهای این مردم غیور نبوده و همچنین جذب جوانان و اقشار مختلف ملتی که در جهت تقویت اندیشه های ارزشی این نسل برای ارائه خدمت بهینه به انقلاب و مردم گام بر می دارند از جمله اهداف سازنده ای بود که امیدواریم نقش این جبهه در قرار گرفتن مرز خدمت و خدمتگزاری به درستی ایفا گردد .
 
این مرامنامه شامل مقدمه ، تعریف و اهداف در تاریخ 1384/05/06پس از قریب به دو ماه و نیم  فعالیت آزمایشی به تصویب اعضای محترم هئیت موسس رسیده است .

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی جبهه مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است